Ürün ve hizmetlerinizi daha fazla insana anlatmanın en çabuk ve kolay yollarından birisi dijital reklamlardır. En çok kullanılan dijital reklamlardan biri de Google reklamlarıdır.

Google reklamları ile markanızla, ürününüz yada hizmetinizle ilgilenen daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bunun için Google belirli kelimeleri arayanları, belirli lokasyonda bulunanları, belirli videoları izleyenler gibi bir çok şekilde hedefleyebilir ve bunlara istediğiniz reklamı rahatlıkla gösterebiliriz.

Dijital reklamlarda önemli olan sadece reklam vermek değildir. Önemli olan doğru reklamı doğru şekilde vermek gerekir. Reklamını yapmak istediğiniz ürün/hizmet için doğru arama terimlerini hedeflemeli, boşa para harcamayı önlemek için alakasız aramaları devre dışı bırakmalı, ilgi çekici reklam metinleri girmeli ve sürekli kontrol edilerek optimizasyonu sağlanmalıdır.

Fevkalade Dijital Ajans, İstanbul merkezli Kastamonu’da da şubesi bulunan butik bir ajanstır. Bugüne kadar onlarca firma için dijital reklam yönetimi hizmeti verdik ve halen vermeye de devam ediyoruz. Doğanyurt, Cide, Şenpazar, Bozkurt, Abana, Çatalzeytin, Pınarbaşı, Azdavay, Küre, Ağlı, Azdavay, Devrekani, Seydiler, Hanönü, Taşköprü, Daday, Araç, İhsangazi ve Tosya dahil Kastamonu’nun genelinde ve çevre illerinde dijital reklam yönetimi hizmeti veriyoruz.

Fevkalade Dijital Ajans olarak Google reklam yönetimi hizmetinin yanı sıra web tasarım, e-ticaret çözümleri, SEO (arama motoru optimizasyonu, dijital medya reklamları (Facebook, İnstagram reklamları), sosyal medya yönetimi gibi tüm dijital süreçler için hizmetler sunuyoruz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.