Facebook ve İnstagram en çok kullanılan ve en fazla üyesi bulunan sosyal medya platformlarıdır. Bu işletmeler için en fazla müşterinin bulunduğu pazar anlamına da gelmektedir. Facebook ve İnstagram’da markanızı, ürününüzü yada hizmetinizi müşteriniz olabilecek daha fazla kişilere ulaştırabilirsiniz. Bu dijital mecralar işletmenizi büyütmenin en kolay yollarından biridir. Bu reklamlar ile satışlarınızı artırabilir, markanızı daha fazla bilinir hale getirebilirsiniz.

Facebook ve İnstagram reklamlarının en önemli tarafı detaylı hedefleme yapabilmek ve istediğiniz alanlarda gösterebilmektir. Reklam vermek çok karmaşık olmasa da doğru reklamı doğru hedef kitleye vermek önemlidir. Çünkü yanlış yapılan reklam hem para kaybına hem de müşterilerinizin gözünde kurumsal gözükmemenize neden olabilir.

Nasıl yapıyoruz?

  • Bütçenizi belirliyoruz

Reklam vereceğiniz bütçe tamamen sizin tercihinizdedir. Burada vereceğiniz miktara göre reklam gösterimi gerçekleşeceğinden sabit bir ücret söz konusu değildir.

  • En uygun reklam modelini belirliyoruz

Facebook ve İnstagram reklamlarında 11 farklı reklam verme amacı vardır. Ürün satmak isteyebilir, daha fazla kişiye erişmek isteyebilir, marka bilinirliğinizi artırmak isteyebilir yada farklı bir amacınız olabilir. Burada önemli olan size en uygun reklam modelini belirlemek.

  • Hedef kitlenizi belirliyoruz

Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin profilini tespit edip buna uygun kişilere reklam gösterimi sağlıyoruz.

  • Nerelerde yayınlanacağını belirliyoruz

Facebook, İnstagram, Messenger ve Audience Network’in tamamında yada bir kısmında reklam verebilirsiniz.

  • Reklam görsel ve içeriklerini hazırlıyoruz

Sizi ve reklamını en iyi şekilde yansıtacak etkileşimi yüksek görsel ve video ile reklamlarınız hazırlıyoruz. Ürün ve hizmetinizi açıklayıcı şekilde anlatan ve insanların ilgisini çeken metinler ile reklamlarınızı tamamlıyoruz.

  • Reklamları yayınlıyoruz

Tüm bu süreçlerin sonunda sizin oluşturduğumuz reklamları yayına alıyoruz.

  • Sonuçları ölçüyor ve değerlendiriyoruz

Reklamların sonuçlarını en ince ayrıntısına kadar inceleyip, reklamlarınızın etkinliğini artırıyor ve sonuçları sizinle paylaşıyoruz.

 

Fevkalade Dijital Ajans, İstanbul merkezli Abana’da da şubesi bulunan butik bir ajanstır. Bugüne kadar onlarca firma için dijital reklam yönetimi hizmeti verdik ve halen vermeye de devam ediyoruz. Doğanyurt, Cide, Şenpazar, Bozkurt, Abana, Çatalzeytin, Pınarbaşı, Küre, Ağlı, Azdavay, Devrekani, Seydiler, Hanönü, Taşköprü, Daday, Araç, İhsangazi ve Tosya dahil Kastamonu’nun genelinde ve çevre illerinde dijital reklam yönetimi hizmeti veriyoruz.

Fevkalade Dijital Ajans olarak Faceook – İnstagram reklam yönetimi hizmetinin yanı sıra web tasarım, e-ticaret çözümleri, SEO (arama motoru optimizasyonu, dijital medya reklamları (Google reklamları), sosyal medya yönetimi gibi tüm dijital süreçler için hizmetler sunuyoruz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.